dołącz do nas na:
© 2015 ip-design

1.PROJEKT ELEWACJI

Projekt elewacji ma na celu stworzenie spójnej koncepcji kolorystycznej i materiałowej budynku uwzględniając jego styl jak i otoczenie. Najlepiej przygotować go przed rozpoczęciem budowy, na etapie stanu surowego otwartego obiektu lub też przed planowanym ociepleniem i tynkowaniem elewacji.

Koszt projektu elewacji jest wyceniany indywidualnie w zależności od powierzchni fasady i stopnia skomplikowania obiektu. W przypadku obiektów publicznych kosztorys jest robiony po wstępnych uzgodnieniach i może zawierać projekt reklamy wmontowanej w elewację. Na cenę wpływa również zakres opracowania - czy mają być dobrane sama materiały elewacyjne wraz z ich kolorystyką, czy też projektant ma ustalić system odprowadzenia wody, dobrać stolarkę okienną i drzwiową, czy też zaprojektować i dobrać oświetlenie.

Projekt elewacji można zlecić na odległość (wszelkie potrzebne informacje, jak wymiary i dokumentacja zdjęciowa wysyłana jest przez inwestora ) lub uwzględniając spotkania z architektem.

ZAKRES PROJEKTU:

2.PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENI:

Projekt ma na celu stworzenie spójnej koncepcji zagospodarowania terenu nawiązując do otoczenia i stylu zabudowy. Koszt opracowania jest wyceniany indywidualnie w zależności od zakresu prac, powierzchni terenu i stopnia ukształtowania terenu.

ZAKRES PROJEKTU:

 

 

 

 

 

© 2015 ip-design